Jak zaplanować catering na imprezę rodzinną?

Decyzja o skorzystaniu z cateringu na imprezę rodzinną to świetny pomysł – oszczędzasz czas i energię, które zamiast tego możesz poświęcić przygotowującemu się do sakramentu dziecku. Warto chociaż rozważyć wybór jednej z firm cateringowych, ponieważ koszty po przeliczeniu są niewiele większe od tych, jakie byłyby poniesione przy samodzielnym gotowaniu, wliczając wszystkie składniki, twój cenny czas, prąd, gaz i wodę.
Zamawiając catering pamiętaj o tym, że przyjęcie to organizowane jest dla twojego dziecka. Wybierz więc potrawy, które dzieci zwykle lubią i chętnie zjedzą. Zamiast wykwintnego sushi, kawioru i ciast nasączonych alkoholem wybierz smaki bardziej odpowiadające dzieciom – mogą to być przekąski z jajek, na obiad ziemniaki i tradycyjny kotlet, a na deser uwielbiane przez dzieci lody.
Jeżeli chcesz ograniczyć koszty, zamiast do lokalu zamów catering do domu na stronie cateringjaroslaw.pl i udostępnij kucharzom swoją kuchnię. Firma obsługuje klientów z wielu miejscowości Podkarpacia. Przyjęcie w domu na pewno będzie utrzymane w luźnej, rodzinnej i ciepłej atmosferze, a firmy cateringowe często pomagają również w odpowiednim przystrojeniu domu na tę okazję. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy cateringowej na pewno nie będziesz żałował swojego wyboru.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s